Kompleksowe usługi mycia, czyszczenia, sprżatania specjalistycznego, prac alpinistycznych

Alpinista przemysłowy

Roboty na wysokościach – alpinista przemysłowy


Jedną z usług oferowanych przez naszą firmę jest mycie okien oraz realizowanie innych prac na dużych wysokościach, które wykonuje alpinista przemysłowy. Jest to niewątpliwie zakres robót wymagający doświadczenia oraz odpowiednich kwalifikacji, które posiadają wszyscy nasi pracownicy. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się z tym, co tak właściwie kryje się pod pojęciem alpinizmu przemysłowego oraz do naszej oferty w tym zakresie.

Czym jest alpinizm przemysłowy?


Tego typu usługi polegają na pracy na wysokości w podwyższeniu lub w podparciu. Wykształciły się one poprzez wykorzystanie technik wspinaczkowych i jaskiniowych do pracy - stąd też pochodzi nazwa. Metodą tą można wykonać następujące prace wysokościowe:

  • mycie okien,
  • naprawy fasad,
  • utrzymanie świateł ostrzegawczych na wysokich budynkach,
  • konserwacja anten oraz masztów linii przemysłowych.

Wszystkie tego rodzaju prace na wysokościach wykonuje alpinistaczyli człowiek specjalnie wyszkolony w dziedzinie działań na dużych wysokościach. Pracownicy, wykorzystując zdobyte umiejętności oraz kilkuletnie doświadczenie, zrobią wszystko to, co wydaje się niemożliwe do wykonania.

Techniki alpinistyczne


Techniki alpinistyczne to inaczej wszelkiego rodzaju działania prowadzone w trudnodostępnych miejscach związanych z wysokością. Do ich przeprowadzenia, z przyczyn ekonomicznych, bądź też technologicznych, rezygnuje się z użycia standardowych środków technicznych, takich jak rusztowania stacjonarne czy wiszące. Alpinista dla przemysłuwykonuje prace przy wykorzystaniu między innymi dostępu linowego, który jest zaadaptowany z teorii asekuracji alpinizmu. Na tym właśnie polega różnica między pracami alpinistycznymi a pracami wysokościowymi.

 Jakie uprawnienia posiadają nasi pracownicy?


Każdy alpinista przemysłowy zatrudniony w naszej firmie posiada szeroki wachlarz kwalifikacji i uprawnień, dzięki czemu jest w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Do kwalifikacji naszych pracowników należą między innymi:

  • posiadanie uprawnień w międzynarodowych standardach dostępu linowego,
  • okresowe szkolenia BHP,
  • szkolenia z dostępu budowlanego,
  • szkolenia pierwszej pomocy oraz ratownictwa wysokościowego.

Ponadto, nasi pracownicy mają uprawnienia nie tylko do prac wysokościowych, ale również do ich nadzorowania. Posiadają oni także ubezpieczenie OC. Dzięki temu, nasza firma może zagwarantować nie tylko skuteczne, ale również w pełni bezpieczne wykonanie zleconych nam prac.

Jak pracujemy na wysokości - alpinizm przemysłowy?


Naszą firmę charakteryzuje przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkie prace wykonujemy po wcześniejszym uzgodnieniu ich zakresu oraz ceny. Cały proces jest prowadzony na podstawie umowy podpisanej przez obie strony oraz załączonego do niej kosztorysu. Współpracujemy z klientem na każdym etapie prac, co umożliwia bieżące wprowadzanie zmian oraz kontrolę postępów. Ze swojej strony gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług oraz pełen profesjonalizm podczas realizacji. Mamy świadomość tego, że prace na wysokości są ryzykowne, dlatego każdy nasz alpinistaszczególnie troszczy się o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale również klienta. Jeśli zależy Ci na szybkim i bezproblemowym wykonaniu prac alpinistycznych, zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefonicznie. Po poznaniu Państwa oczekiwań przygotujemy indywidualną wycenę na przemysłowe usługi alpinistyczne. Działamy na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie w kraju. Nie boimy się nawet trudnych z pozoru wyzwań. Jeżeli masz dla nas zlecenie usługi przemysłowej na wysokościach, której nie podjęła się inna firma to śmiało zapraszamy. Mogłeś nas znaleźć szukając: alpinisty przemysłowego, alpinistów przemysłowych.