Kompleksowe usługi mycia, czyszczenia, sprżatania specjalistycznego, prac alpinistycznych

Ionic Mycie

Zależy Ci na tym, aby korzystać z nowoczesnych systemów podczas mycia okien i elewacji? IONIC jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

System ionic mycie wykonuje w profesjonalny i nowoczesny sposób. Stosowany jest do zewnętrznego mycia okien oraz elewacji. Z poziomu gruntu, okna są oczyszczane z wszelkich zanieczyszczeń. Wykorzystywana jest do tego celu woda zdemineralizowana, w której nie znajdują się żadne obce jony. Wykorzystując tak krystalicznie czystą wodę, można osiągnąć najlepsze efekty z możliwych. Efekt utrzymywał się będzie przez bardzo długi czas. Powierzchnia będzie się przepięknie błyszczała, dużo dłużej niż po tradycyjnym myciu. Uda się dzięki temu ograniczyć ilość myć okien do minimum. Zaoszczędzi to zarówno Twój czas, jak i pieniądze.

Nowoczesny system mycia okien
Mycie okien bez drabin, podnośników i techniki alpinistycznej? Tak, to możliwe, jeżeli korzystasz z systemu IONIC. Jest to nowatorska metoda mycia okien, która spodoba się każdemu. Zwiększa bezpieczeństwo pracowników, którzy trudnią się dbaniem o wygląd powierzchni szklanych na budynkach. Nie muszą oni pracować na wysokościach. Wszystkie prace wykonywane są z poziomu gruntu. Tylko w nielicznych przypadkach, system ten wykorzystywany jest, gdy pracownik znajduje się na dachu lub korzysta z podestu. Takie sytuacje zdarzają się jedynie wtedy, gdy budynek ma więcej niż 20 metrów.

Dostosowanie do potrzeb klientów
Metoda mycia okien przy użyciu systemu IONIC jest w pełni dostosowana do potrzeb danej powierzchni, która ma zostać oczyszczona. Wszystkie parametry ustalane są z klientem podczas spotkania. Dzięki temu, jest możliwość dobrania właściwego sprzętu, dzięki któremu usługa będzie mogła zostać wykonana w profesjonalny i staranny sposób.

Gdzie system IONIC sprawdza się najlepiej?
System IONIC sprawdzi się świetnie wszędzie tam, gdzie występują trudno dostępne miejsca, szczególnie znajdujące się na dużych wysokościach. Bez użycia drabiny i podnośników można będzie oczyścić takie szklane powierzchnie.